USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi Praia Grande (Santos) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi Praia Grande (Santos) Praia Grande, Guilhermina 2 quartos e sem wi-fi Praia Grande (Santos) Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi

ex. Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos Sem Wi Fi

Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-25
2026-10-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

14

Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi

 Δωρεάν Wi-Fi

Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

 Δωρεάν πάρκινγκ
 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Το διαμέρισμα Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi βρίσκεται περίπου 7 χλμ. από το Ilha Porchat και έχει θέα στην εσωτερική αυλή. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Το Εμπορικό Κέντρο Litoral Plaza Shopping απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια.

Το διαμέρισμα Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi περιλαμβάνει σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως μικρή κουζίνα, αυτό το κατάλυμα προσφέρει τραπεζαρία. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Ponto de Parada Turistica Guilhermina βρίσκεται σε απόσταση μόνο 400 μέτρων.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Mahatma Gandhi
    700 μ.
  • Barquinho
    450 μ.
  • Centro Espirita Denizard Rivail
    1000 μ.
  • Sergio Vieira de Mello
    700 μ.
  • Capela Sao Judas Tadeu
    750 μ.
  • Praca das Americas
    600 μ.
  • Paroquia Santo Antonio
    900 μ.
  • Praia da Guilhermina
    300 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    71 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Παραλία

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 10:00 έως 18:00
Check-out: έως 14:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi;

    Praia da Guilhermina καθώς και A Igreja de Jesus Cristo dos Santos dos Ultimos Dias βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi.
  • ❓

    Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi;

    Θα χρειαστείτε 15 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi στο κέντρο της πόλης.
  • ❓

    Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi;

    Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi μπορούν να φέρουν κατοικίδια.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-25
2026-10-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Praia Grande, Guilhermina 2 Quartos E Sem Wi-Fi, Βραζιλία

Rua Suriname, 75 - Guilhermina, Praia Grande - Sp, 11701-820 Apartamento, Πράια Γκράντε, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved